Hjælperplan Hedelandsmesterskaberne 2021
Thors Hedelandsmesterskab 2020 - HJÆLPERPLAN
Lørdag
08:30 Ryttermøde
08:45 Dommermøde
INDPISKER LEDVOGTER:
09:00 4.2 Cecilie Lindemann Kirsten Bonde
10.05 5.2 Dorthe Kent Kirsten Bonde
10.35 Banepleje
10.50 5.1 Tanja Jordan Lisa Rooed Hansen
11.15 4.1 Caroline A Stavnskær Lisa Rooed Hansen
12.20 Frokost og Banepleje
12.50 4.3 Jane Sørensen Mette Søe Poulsen
13.30 4.5 Jane Sørensen Sille Linnemann
14.15 T4 Barbara Højlund Sille Linnemann
14:35 Banepleje
14.50 T2 Karina Sloth Kristine B Jørgensen
15.00 T1 Filippa Gram Lene Paaske
16.05 T3 Maja Nymann Blitskov Lene Paaske
16.20 Banepleje
16.40 T5 Tania H Jensen Leif Pedersen
17.00 T7 Siff Olsen Leif Pedersen
17.20 PP1 Martin Simonsen
17.40 P2 Martin Simonsen
18.15 TAK FOR I DAG.
Søndag
INDPISKER: LEDVOGTER:
09:00 4.5 B finale Nanna Lansky Otto Pernille Udsen
09:20 4.2 B finale Eileen Lansky Otto Pernille Udsen
09:45 4.3 A finale Rebekka Hyldgaard Frigg Worm Jensen
10.10 Banepleje
10.25 4.1 A Finale Bjørg Krog Ulla Sassarsson
10.50 4.5 A Finale Vibeke Buus Kristensen Ulla Sassarsson
11.10 T3 B finale Vibeke Buus Kristensen Henriette Thaulow
11.30 Frokost og Banepleje
12.00 5.1 A finale Louise Højrup Line Kaae Hansen
12.45 5.2 A finale Louise Højrup Line Kaae Hansen
13.30 4.2 A finale Tenna H Olsen Sif A Kalthe
13.55 Banepleje
14.10 T1 A finale Mette Rio Pernille Heller
14.35 T5 A finale Mette Rio Pernille Heller
14.55 T7 A finale Annemarie Friismose Linea Ørndrup
15.15 Banepleje
15.30 T.2 A Finale Sofia Kirk Jensen Linea Ørndrup
15.55 T.4 A finale Mille Søgaard Camilla Andersen
16.15 T3 A finale Mille Søgaard Camilla Andersen
16.35 Oprydning og tak for denne gang ALLE - ALLE hjælper
CAFETERIA:
L Ø R D A G
9.00-10.00 Jette Marianne
10.00-11.00 Marianne
11.00-12.00 Alberte Jasmin
12.00-13.00 Alberte Jasmin Jette Wenck
13.00-14.00 Alberte Jette Wenck
14.00-15.00 Lene Nielsen Birgitte Wohlmuth
15.00-16.00 Lene Nielsen Birgitte Wohlmuth
S Ø N D A G
9.00-10.00 Jette Marianne
10.00-11.00 Jette Marianne
11.00-12.00 Sofia Heesgaard Pernille Blak
12.00-13.00 Sofia Heesgaard Pernille Blak
13.00-14.00 Rebekka Pil Bjergager
14.00-15.00 Alberte Jasmin
15.00-16.00 Alberte Jasmin
Oprydning og tak for denne gang
SPEAKER
Lis Frederiksen
Cristina Larsen
Finn Nejstgaard
Toiletter:
Lørdag 10-12 Marianne Høgh
Lørdag 12-14 Annette Zacchariassen
Lørdag 14-16 Thilde Sofie Thorsen
Søndag 10-12 Christel Ebbe Rasmussen
Søndag 12-14 Hannah Kibsgaard Olsen
Søndag 14-16 Henriette Thaulow
BANEPLEJE: Ditte, Ove, Finn
OPSÆTNING: Finn, Hanne, Stine
Indcheck, folde, bokse
Jette
Dommer/ hjælperforplejning
SEKRETARIAT/ RUNNER, PRÆMIER
Susan, Sara, Sofie, Augusta, Annette
Skrevet d. 27. august 2021